Dikat Edilmesi Hususlar

Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar !

Sizlere Mert uydu servisi reciverinizi böylesi bir firmaya verdiğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar özetle şu şekildedir. Yeni almış olduğunuz uyduyu alanında uzman olmayan mahalle aralarındaki küçük ölçekli bir firmaya yaptırdığınızda öncelikle uydunuzun sorununu anlamaya çalışması; uydunuzun bütün parçalarının önemsizce açılması ve daha da ilerisi önemsiz gibi görülen küçük parçalarınızın kaybolmasını sağlar. Yine de sorun olmayan bu durumunda ötesinde en önemli kısmı uydunuzun artık garanti kapsamından çıkmasıdır ki bu da başlı başına bir nedendir.

Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar !

 • Uydu antenizi monte edilen zeminin yada duvarın sağlam olması.
 • Duvarlara monte edilen çanak antenin rottijlerle rüzgardan etkilenmeyecek  şekilde montaj  edilmesi.
 • Kullanılan bölücü aparatların yağmur suyundan korunması, ya da kutulu bölücüler kullanılması.
 • Kullanılan konvansiyonel kablonun bakır oranın yüksek olmasına ve TSE onaylı Türk malı kablo kullanılmasına dikkat ediniz.
 • Televizyonunuzu kapatırken uydu cihazınızda kapatmayı sakın ihmal etmeyiniz, evinizden çıkarken ya da tatile giderken cihazlarınızı fişini çekmeyi ihmal etmeyiniz.

Çanak Anten Sistemleri

markalar

Teknoloji kuşağında yer alan bir kitle olarak teknolojiye uygun sistemlerden de hayliyle yararlanma ihtiyacı içerisinde oluyoruz. Modern teknolojiyi en güzel şekilde ayağınıza getirmeye kararlı olan uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde gidermektedir.

Birbirinden farklı modele sahip olan çanak antenlere artık firmamız aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkün olacak. İstenilen ölçü, özellik ve modele sahip bir şekilde çanak anten sistemleri hizmetinize sunulmaktadır. İnsanların çoğu artık televizyon izlemek ve yayınların keyfini çıkarma niyetinde olur.

Fakat istenmeyen sorunların ve çeşitli arızaların ortaya çıkması keyfinizi kaçıracak konuların başında yer alıyor. Çanak anten arıza sorunları içinde teknik ekibimiz profesyonel olarak çalıştığından dolayı sorunlarınıza el atıyor ve en kısa süreç içerisinde sorunları kökten çözüyor.

Uydu Alıcısı & Çanak Anten Servisi

Mert Elektronik Teknik Servisi Olarak Müşterilerimize Hızlı ve Kaliteli Hizmet Sunmaya Devam Ediyoruz. Uydu Alıcısı ve Uydu Çanak Anten Tamir Bakım Onarım ve Kurulum Hizmetleri, Görüntülü  Sistemleri, Akıllı Bina   – Elektronik Tamir Bakım Onarım Hizmetleriyle Sizlere En İyi Hizmeti Sunuyoruz.

Çanak Anten Sistemleri Ücretleri

Günümüzde artık vatandaşlarımızın çoğu tasarruf yapmak ister. Bu yüzden ihtiyaçlarını karşılama sırasında ister istemez tedirgin yaklaşımlar içerisinde olabilmektedir. Çanak anten fiyatları oldukça uygun fiyatlı şekilde belirlendiğinden dolayı artık maddi konularda da tasarruf yapabilmeniz son derece kolay olacak.

Yüksek standarta sahip, son teknoloji çanak anten sistem özelliklerine artık firmamız aracılığı ile ulaşabilmeniz oldukça kolay olacak. Ekibimiz günün her anında hizmet verdiğinden dolayı zorluk yaşamadan ulaşabileceksiniz. En uygun fiyatlar tarafınıza sunulmaktadır.

Mert Uydu Sistemleri

TV Servisi Televizyon Kurulumu TV Teknik Servis TV Bağlama TV Frekans Kanal Ayarlama, Duvara TV Montajı Ve Televizyonu Duvara Monte Servisi Bize Ulaşın !

Çanak Anten Kurulumu, Çanak Anten Montajı, Uydu Anteni Kurulumu Fiyatları, Çanak Anten Uydu Alıcısı Seti, TV Çanak Anten Montajı, Uydu Çanak Anteni LNB Ayarlama Bize Ulaşın !

Uydu Anten Servisi Uydu Çanak Anten Ayarlama Sinyal Yönü Bulma, Uydu Anten Tamir, Arıza Ve LNB, Frekans Uydu Alıcısı Ayarlama Servisi, Uydu Anten Tamircisi. Bize Ulaşın !

Merkezi Uydu Sistemi Bina Merkezi Uydu Sistemleri Fiyatları. Apartman Uydu Ortak Çanak Anten Sistemi Santrali Dağıtıcısı Satış, Kurulum, Arıza, Tamir Servisi. Bize Ulaşın !

Televizyon Uydu Anten Servisi Olarak İhtiyaç Duyulabilecek Yedek Parçalarla Donatılmış Servis Araçlarımız Hizmetinizdeyiz, İzmir  Uydu Çanak Anten İle İlgili Sorunlarınız İçin. Bize Ulaşın !

Uydu Sistemlerinde Lider

Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

 1. Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 2. Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz.
 3. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz.
 4. Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir.
 5. Özel servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.
 6.  Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir.
 7.  Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 8. Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.