Çanak anten olmadan tv izleyin

Çanaksız Uydu Alıcılar Modelleri İp Uydu Alıcılar Mersin Uyducu

IPTV

bölümü için yapılan güncelleme ile belki de bir çoğumuzun ihtiyacı olan çanak anten olmadan televizyon izleme hayali hemde hiç bir üyelik gerektirmeden artık İp cıhazları serilerinde sizlerle?

Bildiğiniz gibi hiç bir uydu alıcısında olmayan özellikleri ilk kez İp cıhazları ile sizlere sunmuştuk. Görüntü iyileştirme özelliği, yayınları 2D den 3D ye çevirme özelliği ve aynı anda 16 yayını izletme özelliği herkesin beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise IPTV bölümü için yapılan güncelleme ile belki de bir çoğumuzun ihtiyacı olan çanak anten olmadan televizyon izleme hayali hemde hiç bir üyelik gerektirmeden artık İp cıhazları serilerinde sizlerle?

 

M+ tuşuna basarak da kolaylıkla erişebileceğiniz IPTV özelliğinin kategoriler bölümünde yayın kuruluşlarının internet üzerinden sağlamış olduğu 1000 in üzerinde ücretsiz yayını Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca ve diğer ülke kanalları seçenekleri ile izleyebilirsiniz. Yine aynı bölümde spor severler için ayrılmış spor sekmesinden spor kanallarına, müzik sekmesinden müzik kanallarına hatta internet radyolarına kadar ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Tam ekran modunda ise uydu alıcısını kullandığınız gibi kanalları yukarı aşağı yön tuşları ile rahatlıkla değiştirebilirsiniz. OK tuşu ilede IPTV kanal listesine erişebilirsiniz.

Diğer artı özelliği ise, site ve apartmanlarda 2. ve 3. çanak takılmasına izin verilmediği durumda, IPTV den çanak anten olmadan rahatlıkla yabancı ülke kanallarını seyredebilirsiniz.